Makita Tl065dzj
Unieke machine die de meest lastige hoeken goed bereikbaar maakt. Handige lepelschakelaar met geïntegreerde variabele toerenregeling. De slagmoersleutel heeft een capaciteit van M4 tot M12 (standaard bout). Compacte haakse kop van 53 mm. Met ingebouwde verlichting voor meer zicht op werkstuk. Hoog werkcomfort door soft grip, laag gewicht en fluoriscerende ring dat hem makkelijk vindbaar in het donker maakt. Praktische machine die de basisbehoefte van eindgebruikers dekt.
Número de artículo
Makita Tl065dzj
Kruis.nl code: 553299
Makita code: TL065DZJ
Kruis.nl code: 553299
Makita code: TL065DZJ
Bestellen
€ 176.66
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 361 x 66 x 87 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 3/8 inch |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Max. aandraaimoment | 60 Nm |
| Max. diameter bouten | 12 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Met.schroef M4x12mm, Draaghaak kort in Mbox
