Makita Tw005gz
Let op: Uitgerust met ½" vierkant aansluiting met verende borgpen (TW004G is uitgerust met ½" vierkant aansluiting met frictiering en gat voor borgpen). Slagmoersleutel met 4 instelbare toerentallen voor afstemming aandraaimoment op het werkstuk. Uitgerust met variabele toerenregeling in de schakelaar. Met LED-verlichting voor beter zicht op het werk. Geschikt voor buiten gebruik, door eXtreme Protection Technology (XPT) beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht. Uitgerust met maximaal-toerentalfunctie, bij gedeeltelijk indrukken van de schakelaar gaat toerental naar maximaal. Digitaal instelbaar: allround machine met breed bereik aan verbindingen (M10-M20, 8.8 metrisch). Auto stop modus bij achteruit draaien. Machine stopt automatisch zodra de bout of moer voldoende is losgedraaid of kan met laag toerental door blijven draaien. 3 bout-standen: Voorkomt dat bouten te strak worden vastgedraaid en Auto stop modus bij achteruit draaien. Communicatie tussen machine en accu maximaliseert de werking van de machine en de beveiliging van de accu.
Número de artículo
Makita Tw005gz
Kruis.nl code: 345798
Makita code: TW005GZ
Kruis.nl code: 345798
Makita code: TW005GZ
Bestellen
€ 231.11
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 144 x 86 x 253 mm |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 40 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. aantal slagen | 4000 per minuut |
| Max. toerental | 3200 tpm |
| Max. aandraaimoment | 350 Nm |
| Max. diameter bouten | 18 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 4 standen |




