Makita Tw060dzj
Geschikt voor lichte verbindingen t/m M8 of M10 (8.8). Voorzien van 1/4" vierkant aansluiting. Maximaal aandraaimoment van 60 Nm. Voorzien van ledverlichting voor beter zicht op het werkstuk. Duurzaam gebouwd, machine voorzien van aluminium slaghuis. Onderdeel van CXT-assortiment. Groots in klein werk.
Número de artículo
Makita Tw060dzj
Kruis.nl code: 395880
Makita code: TW060DZJ
Kruis.nl code: 395880
Makita code: TW060DZJ
Bestellen
€ 101.34
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 161 x 66 x 205 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 90 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3200 per minuut |
| Max. toerental | 2600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 60 Nm |
| Max. diameter bouten | 10 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | Nee |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak kort in Mbox nr1




