Makita Tw141dzj
Geschikt voor minder zware verbindingen (M8-M14). Voorzien van 1/2" vierkant aansluiting. Maximaal aandraaimoment van 145 Nm. Met LED-verlichting voor beter zicht op het werk. Duurzaam gebouwd, machine voorzien van aluminium slaghuis. Onderdeel van CXT-assortiment. Groots in klein werk.
Número de artículo
Makita Tw141dzj
Kruis.nl code: 108644
Makita code: TW141DZJ
Kruis.nl code: 108644
Makita code: TW141DZJ
Bestellen
€ 115.33
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 168 x 66 x 224 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. aantal slagen | 3200 per minuut |
| Max. toerental | 2600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 145 Nm |
| Max. diameter bouten | 14 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak kort Mbox nr1.



