Makita Tw161dzj
Uiterst geschikt voor de lichtere verbindingen (M6-M12). Digitaal instelbaar op twee standen: laag en hoog toerental. Auto stop modus bij achteruit draaien. Machine stopt automatisch zodra de bout of moer voldoende is losgedraaid. Lichtgewicht, compact en smal (55 mm) motorhuis. Compact formaat ideaal voor nauwe ruimten. Voorzien van 1/2" vierkant aansluiting. Krachtige borstelloze motor. Met LED-verlichting voor beter zicht op het werk.
Número de artículo
Makita Tw161dzj
Kruis.nl code: 582679
Makita code: TW161DZJ
Kruis.nl code: 582679
Makita code: TW161DZJ
Bestellen
€ 141.55
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. aantal slagen | 3600 per minuut |
| Max. toerental | 2400 tpm |
| Max. aandraaimoment | 165 Nm |
| Max. diameter bouten | 5 mm |
| Max. diameter schroeven | 14 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak kort in Mbox nr1.



