Makita Rt0702cx3j
Te gebruiken als trimmer, bovenfrees en kantenfrees. Vier verschillende voeten voor veelzijdige bewerkingen. Met soft-grip en body-grip voor meer gebruikersgemak. Hals en voeten uit gegoten aluminium: uiterst licht en duurzaam. Breed toepassingsbereik door variabel toerental. Standaard geleverd met spantang voor 6 en 8 mm frezen. Met behulp van afstandsvoet mogelijk om 18 mm (hartmaat van de frees) van de aanslag te frezen. Diepte-instelling in 3 standen. Plunjerdiepte tot 35 mm. Inclusief handige en stapelbare Mbox.
Número de artículo
Makita Rt0702cx3j
Kruis.nl code: 286925
Makita code: RT0702CX3J
Kruis.nl code: 286925
Makita code: RT0702CX3J
Bestellen
€ 302.50
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 710 watt |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 30000 tpm |
| Max. freesdiepte | 35 mm |
| Spantangdiameter | 6 en 8 mm |
| Asblokkering | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Mbox nr.4, Standaardtrimvoet voor RT0700C, Kantelvoet voor RT0700C, Afstandvoet voor RT0700C, Bovenfreesvoet voor RT0700C, Parallelgeleider RT0700C, Spantang 6mm , Spantang 8mm, Steeksleutel , Afzuigadapter, Kopieerring 10mm, Steeksleutel 13mm.





