Makita Hr2652j
Boren en stofafzuigen in één. Ideale combihamer voor gaten tot 16 mm, maar kan tot 26 mm in beton boren. In combinatie met de stofafzuigunit is de nuttige boorlengte 190 mm. Voorzien van drie functies: boren, hamerboren en breken (licht). De stofafzuiging is enkel geschikt voor kwartshoudende materialen, zoals beton, kalkzandsteen en cement. De stofafzuigunit is uitgerust met een HEPA-filter om de fijnste stoffen op te vangen. De stofafzuigunit is uitgerust met telescoopgeleiding die tevens als diepte-instelling kan dienen. De stofafzuigunit kan eenvoudig via een schuif-en-klik-systeem onder de machine bevestigd worden. Door de pasvorm van de machine is het gemakkelijk en prettig boren in zowel plafond, vloer als in de muur. TNO gecertificeerd voor stofvrij werken. Erkend door Inspectie SZW.
Número de artículo
Makita Hr2652j
Kruis.nl code: 341092
Makita code: HR2652J
Kruis.nl code: 341092
Makita code: HR2652J
Bestellen
€ 261.36
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,4 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 1200 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 4600 per minuut |
| Boren in beton | 26 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 604 x 89 x 228 mm |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 4,1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 91 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 800 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Diepteaanslag, Doorvoer manchet, Stofafzuiging compleet, Afdekkap in Mbox nr4.
