Makita Hr3210fct
Ideale SDS-PLUS combihamer voor gaten tot 20 mm, maar kan tot 32 mm in beton. Uitgerust met twee verwisselbare boorkoppen: een SDS-PLUS en snelspanboorkop. Laag trillingsniveau door actieve Anti Vibratie Technologie (AVT). Tot 50% sneller werken dankzij Smart Impact Technologie. Constante slag- en draaikracht, ook bij zware belasting. Voorzien van (veiligheids)slipkoppeling tegen vastslaan. LED indicatie waarschuwt tijdig voor preventief onderhoud of koolborstelslijtage. Grote D-handgreep is verstelbaar in meerdere posities. Voorzien van instelbare slagkracht voor breken. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder: slagmechanisme slaat pas onder belasting.
Número de artículo
Makita Hr3210fct
Kruis.nl code: 551349
Makita code: HR3210FCT
Kruis.nl code: 551349
Makita code: HR3210FCT
Bestellen
€ 546.92
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 5,0 Joule |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 3300 per minuut |
| Boren in beton | 32 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 424 x 109 x 240 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Softstart | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Boorkop snelspan HR3211FCT, Zijhandgreep, Borenvet 100g
