Makita Hr3541fc
Ideale combihamer voor gaten tot en met 22 mm, maar kan tot 35 mm in beton. Laag trillingsniveau door actieve Anti Vibratie Technologie (AVT). Tot 50% sneller werken dankzij Smart Impact Technologie. Constante slag- en draaikracht, ook bij zware belasting. Voorzien van (veiligheids)slipkoppeling tegen vastslaan. LED indicatie waarschuwt tijdig voor preventief onderhoud of koolborstelslijtage. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder: slagmechanisme slaat pas onder belasting.
Número de artículo
Makita Hr3541fc
Kruis.nl code: 470787
Makita code: HR3541FC
Kruis.nl code: 470787
Makita code: HR3541FC
Bestellen
€ 590.48
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 6,1 Joule |
| Type boorkop | SDS-Max |
| Max. toerental | 630 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 3300 per minuut |
| Boren in beton | 35 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 439 x 114 x 239 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Softstart | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Zijhandgreep, Reinigingsdoek, Borenvet 100g
