Makita Hw1200
Lichtgewicht en compacte hogedrukreiniger voor thuisgebruik. Ideaal voor bijvoorbeeld het reinigen van motorfietsen, tuinmeubilair en balkons. Uitgerust met een duurzaam aluminium pomphuis en RVS plunjers. Voorzien van 10 meter waterslang tussen de machine en de spuitlans. Ergonomische bouw van de machine maakt hem gemakkelijk transporteerbaar.
Número de artículo
Makita Hw1200
Kruis.nl code: 385434
Makita code: HW1200
Kruis.nl code: 385434
Makita code: HW1200
Bestellen
€ 284.35
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 292 x 358 x 830 mm |
| Aansluitkabel | 5 m |
| Gewicht | 11 kg |
| Geluidsdrukniveau | 72 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1800 watt |
Hogedruk kenmerken | |
| Max. werkdruk | 120 bar |
| Water opbrengst | 420 l/uur |
| Max. temperatuur | 40 graden |
| Slang lengte | 10 meter |
Bijzonderheden
Leveromvang : Spuitpistool, Spuitmond, schuim compleet, Spuitlans compleet, Beschermingkap, Hogedrukslang 10mtr, Koppeling set.
