Makita Hw140
Ideaal voor zware schoonmaakwerkzaamheden en grote oppervlakken. Zwaarste hogedrukreiniger met een maximale wateropbrengst van 500 liter per uur. Uitgerust met een duurzaam aluminium pomphuis en RVS plunjers. De betrouwbare inductie motor zorgt voor een lange levensduur en een laag geluidsniveau. Voorzien van 10.00 meter waterslang tussen de machine en de spuitlans, voor extra bereik. De twee reinigingsmiddelen tanken zijn gentegreerd in de machine.
Número de artículo
Makita Hw140
Kruis.nl code: 494522
Makita code: HW140
Kruis.nl code: 494522
Makita code: HW140
Bestellen
€ 567.49
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
Hogedruk kenmerken | |
| Max. werkdruk | 140 bar |
| Water opbrengst | 500 l/uur |
| Max. temperatuur | 50 graden |
| Slang lengte | 10 meter |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 370 x 360 x 880 mm |
| Gewicht | 26,2 kg |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 91 dB(A) |
Bijzonderheden
Leveromvang: Spuitlans, Powerspeedlans, Spuitpistool
