Makita Hw151
Hogedrukreiniger met een maximale wateropbrengst van 500 liter per uur. Ideaal voor zware schoonmaakwerkzaamheden en grote oppervlakken. Uitgerust met een duurzaam messing pomphuis en keramische plunjers. De betrouwbare inductie motor zorgt voor een lange levensduur en een laag geluidsniveau. Ingebouwde haspel met 10 mtr gewapende drukslang, voor extra bereik. Twee ingebouwde reinigingsmiddelenreservoirs voor ieder één liter. Met een draaiknop regel je de hoeveelheid reinigingsmiddel en kies je uit welk reservoir.
Número de artículo
Makita Hw151
Kruis.nl code: 105271
Makita code: HW151
Kruis.nl code: 105271
Makita code: HW151
Bestellen
€ 635.25
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 360 x 360 x 870 mm |
| Aansluitkabel | 10 m |
| Gewicht | 26,9 kg |
| Koffer | Doos |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2500 watt |
Hogedruk kenmerken | |
| Max. werkdruk | 150 bar |
| Water opbrengst | 500 l/uur |
| Max. temperatuur | 50 graden |
| Slang lengte | 10 meter |







