Makita Gs5000
Robuuste slijper voor buismateriaal met grotere diameters. Uitgerust met een ergonomisch handvat en hals voor optimale controle en wendbaarheid. Perfect voor het slijpen van gietwerk en lasnaden. Tevens geschikt voor polijst- en afwerktoepassingen. De grote schakelaar is voorzien van een vergrendelingshendel (lock-on / lock-off) voor extra veiligheid. Verhoogde duurzaamheid van de tandwielen dankzij ontwerp binnenbehuizing.
Número de artículo
Makita Gs5000
Kruis.nl code: 611270
Makita code: GS5000
Kruis.nl code: 611270
Makita code: GS5000
Bestellen
€ 410.19
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 590 x 189 x 116 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 5,0 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 83 dB(A) |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 5600 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Asgat | 20 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 750 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Nokkensleutel 35mm, Inbussleutel 6,0mm, Slijpsteen 125x20x20mm K24, Slijpsteen 125x20x20mm K36, Sleutelklem
