Makita 1806B
Timmermans schaaf, schaaft in één beweging 170 mm breed. Betrouwbare 1200 Watt motor. Maximale schaafdiepte 2,0 mm. Niet geschikt voor het schaven van sponningen. Wordt geleverd in een houten koffer.
Número de artículo
Makita 1806B
Kruis.nl code: 711541
Makita code: 1806B
Kruis.nl code: 711541
Makita code: 1806B
Bestellen
€ 572.33
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 529 x 240 x 150 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 9,0 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1200 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 15000 tpm |
| Max. spaanafname | 2 mm |
| Schaafbreedte | 170 mm |
| Zoollengte | 529 mm |
Bijzonderheden
Standaard accessoires : Schaafbeitels HSS 170mm 793186-4 , BEITELSLIJPHOUDER 1806B 123006-2 , AANSLUITSTUK 1806B 50MM 414499-7 , Koffer 821134-4 , Achterliniaal 123053-3 , Afstelhoek 762001-3 , Inbussleutel 783202-0
