Makita Kp0800k
Lichtste schaaf met een motorvermogen van 620 Watt. Voorzien van parkeersteun voor het 'uitdraaiend' wegzetten van de schaaf. Voorzien van diepte-instelknop met een nauwkeurigheid van 0,1 mm. Eenvoudige, maar degelijke uitvoering voor vlakwerk. Geschikt voor het schaven van sponningen tot 9 mm. Kanten breken mogelijk door V-groef in voorzool. Langer werken door HM-wisselbeitels, welke aan twee zijdes te gebruiken zijn.
Número de artículo
Makita Kp0800k
Kruis.nl code: 711056
Makita code: KP0800K
Kruis.nl code: 711056
Makita code: KP0800K
Bestellen
€ 194.00
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 285 x 158 x 158 mm |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Koffer | ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 89 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 620 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 17000 tpm |
| Max. spaanafname | 2,5 mm |
| Max. sponningsdiepte | 9 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
| Zoollengte | 290 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Schaafbeitel afstelmal, Dopsleutel 9mm, Koffer, Spaanafvoer

