Makita N1923bk
Handzame schaafmachine door de ergonomische plaatsing van de handgreep en door het lage zwaartepunt van de machine. De V-groef in de voorzool vergemakkelijt het kanten breken en het hoge toerental van de beitelwals maakt een perfecte afwerking mogelijk.
Número de artículo
Makita N1923bk
Kruis.nl code: 711053
Makita code: N1923BK
Kruis.nl code: 711053
Makita code: N1923BK
Bestellen
€ 234.74
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 295 x 150 x 160 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,9 kg |
| Koffer | JA |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 710 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 16000 tpm |
| Max. spaanafname | 1 mm |
| Max. sponningsdiepte | 23 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
| Zoollengte | 290 mm |

