Makita Df002gz
Omschrijving
De DF002G is een boor-/schroefmachine die kan werken met slangenboren tot 38 mm en geen moeite heeft met gatzagen tot 51 mm. Boren in diverse metalen kan tot 13 mm. Door het gebruik van XPT (eXtreme Protection Technology) is deze robuuste en allround boor-/schroefmachine beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
De HP002G is de klopboor-/schroefmachine variant van de DF002G.
Gebruikersvoordelen
Snelle en robuuste machine voor de allround klussen.
2 functies: boren en schroeven.
Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Met 2200 toeren per minuut is de machine uiterst geschikt om kleine diameters snel te boren.
Langer doorwerken op 1 acculading dankzij energiezuinige koolborstelloze motor.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Communicatie tussen machine en accu maximaliseert de werking van de machine en de beveiliging van de accu.
Número de artículo
Makita Df002gz
Kruis.nl code: 742460
Makita code: DF002GZ
Kruis.nl code: 742460
Makita code: DF002GZ
Bestellen
€ 140.36
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 30 Nm |
| Koppel (hoog) | 64 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 40 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
Bijzonderheden
meegeleverd:
draaghaak
schroefbit
schroef
