Milwaukee M18 Bos125-0
De krachtige motor van Milwaukee® levert 14.000 tot 24.000 schuurbewegingen per minuut voor snellere materiaalverwijdering. REDLINKT overbelastingsbeveiligingselektronica in zowel machine als accu voor onovertroffen duurzaamheid. Variabele snelheid met 6 snelheidsinstellingen waarmee de juiste snelheid kan worden ingesteld voor verschillende soorten materiaal. Stofbox met filter houdt stof binnen. Klittenbandhechting voor het eenvoudig wisselen van schuurpapier. Lichtgewicht - 1,6 kg. De meegeleverde vacuümadapter past op alle Milwaukee® stofzuigers. REDLITHIUM-IONT accu biedt een superieure accuconstructie, elektronica en niet vervagende prestaties voor een langere werkduur en meer werk per acculevensduur. Flexibel accusysteem: werkt met alle Milwaukee® M18T accu's.
Número de artículo
Milwaukee M18 Bos125-0
Kruis.nl code: 625452
Milwaukee code: 4933464228
Kruis.nl code: 625452
Milwaukee code: 4933464228
Bestellen
€ 170.91
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Disponible
Pida hoy antes de las 15:00 h y reciba su pedido el siguiente día hábil. Puede recoger su pedido ya mismo en nuestra tienda de Róterdam.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Koffer | Nee |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 12000 opm |
| Schuurcirkel | 2,4 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Afmeting schuurvoet | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
Leveromvang : stofzak, vacuümadapter, verlengadapter, 2 schuurbladen.

