Milwaukee M18 Fms190-0
190 mm zaagblad levert nauwkeurige zaagsneden
Tot 299 zaagsneden in 38 mm x 89 mm zacht hout met een 5,0 Ah accu voor een volledige werkdag zonder de accu opnieuw te hoeven laden
Snelontgrendeling voor instelling van de hellingshoek - de machine snel en gemakkelijk van links naar rechts kantelen
Royale geleiders bieden het te zagen materiaal maximale ondersteuning voor grote stabiliteit en hoge nauwkeurigheid
Lichtgewicht en gemakkelijk te transporteren met slechts 12,7 kg
Geïntegreerde handgreep voor gemakkelijk transport op en buiten de werkplaats
Stalen pal met vaste instelbare hoeken voor nauwkeurige, seriematige zaagsneden
LED verlichting om de werkplek en zaaglijn te verlichten bij omstandigheden met weinig licht
Het DNA van ons FUEL™ platform herdefinieert het evenwicht van snoerloze technologieën. MILWAUKEE®'s POWERSTATE™ koolborstelloze motor, REDLITHIUM™ accu technologie en REDLINK PLUS™ hardware en software intelligentie zorgen voor een uitstekend vermogen, een lange werkduur en duurzaamheid
Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
Número de artículo
Milwaukee M18 Fms190-0
Kruis.nl code: 791227
Milwaukee code: 4933459619
Kruis.nl code: 791227
Milwaukee code: 4933459619
Bestellen
€ 575.17
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 12,7 kg |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 55,4 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 39,3 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 215,5 mm |
| Zaaglengte bij 45° (max) | 152,7 mm |
| Diameter zaagblad | 190 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 5000 tpm |
| Kantelbaar L/R | 48 graden |
| Verstek L/R | 48 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Afkortzaag


