Milwaukee M12 Bst-202X
Baanbrekende prestatie beperkt vermoeidheid van de gebruiker door de herhalende beweging van handgereedschap te elimineren. Schietklare technologie voorkomt aanlooptijd tussen ieder afgeschoten nietje. Snelvuur voor snelheid en opeenvolgend schieten voor snel en nauwkeurig schieten. 2000 afgeschoten nietjes met een 2,0 Ah accu. Schiet standaard T50 nietjes van 6 tot 14 mm. De droogvuurblokkering voorkomt dat er geschoten wordt als er geen nietjes meer in het magazijn zitten. Compacte lengte, hoogte en breedte voor gemakkelijke toegankelijkheid in compacte ruimtes. Verstelbare riemclip voor groter gebruiksgemak. Flexibel accusysteem: werkt op alle Milwaukee® M12T accu's.
Número de artículo
Milwaukee M12 Bst-202X
Kruis.nl code: 505912
Milwaukee code: 4933459635
Kruis.nl code: 505912
Milwaukee code: 4933459635
Bestellen
€ 246.48
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 2,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
Tacker kenmerken | |
| Breedte nieten | 11,4 mm |
| Max. lengte nieten | 14 mm |
| Lader capaciteit | 89 stuks |



