Milwaukee M12 Fpdx-0
Milwaukee® hoogwaardig compact 6-in-1 boorsysteem voor extreme veelzijdigheid. Verwisselbaar boorkopsysteem met 3 verschillende boorkoppen voor diverse toepassingen. Door Milwaukee® ontworpen en gefabriceerde koolborstelloze POWERSTATET motor. REDLINK PLUST intelligentiesysteem levert geavanceerde digitale overbelastingsbeveiliging voor zowel machine als accu, waarbij de prestaties van de tool (zelfs onder belasting) blijven behouden. REDLITHIUM-IONT accu biedt een superieure accuconstructie, elektronica en niet vervagende prestaties voor een langere werkduur en meer werk per acculevensduur. Standaard 13 mm snelspanboorhouder, volledig metalen haakse ¼? hex bithouder en volledig metalen ¼? hex bithouder. Directe bitopname in de booras reduceert, indien nodig, de totale machinelengte tot 138 mm. Volledige metalen transmissie zorgt voor extreme levensduur. LED licht voor goede werkplekverlichting. Flexibel accusysteem - werkt met alle Milwaukee® M12T accu's.
Número de artículo
Milwaukee M12 Fpdx-0
Kruis.nl code: 245382
Milwaukee code: 4933464135
Kruis.nl code: 245382
Milwaukee code: 4933464135
Bestellen
€ 204.97
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1700 tpm |
| Koppel (hoog) | 44 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 35 mm |
| Max. aantal slagen | 25500 per minuut |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1 kg |
| Koffer | Nee |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Boormachine, boorkop, koffer
