Milwaukee Ldm 50
Richt- en meetsysteem - één persoon meet met slechts een simpele druk op de knop. Uiterst slanke behuizing met riemclip voor gemakkelijk transport. Meten van oppervlakken / volumes / indirecte hoogtes & breedtes. Min. / Max. afstands- & duurmetingen (tracking). Afstand optellen & aftrekken voor layouting. Indirecte hoogtemetingen (Pythagoras 2-punts, 3-punts). Grote in 3 regels leesbare LCD grafische display met witte achtergrondverlichting. Uitklapbaar eindstuk voor het meten vanuit hoeken. Geheugenfunctie voor de laatste 20 metingen. IP54 water- en stofbestendig. Automatische uitschakeling en alarmsignaal bij lage batterijcapaciteit. Metrische units voor alleen meten.
Número de artículo
Milwaukee Ldm 50
Kruis.nl code: 515163
Milwaukee code: 4933447700
Kruis.nl code: 515163
Milwaukee code: 4933447700
Bestellen
€ 171.88
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Laserkenmerken | |
| Meetbereik | 0.05 - 50 meter |
| Meetnauwkeurigheid | ± 1.5 mm |
| Werkbereik | 50 meter |
| Stof- en spatwaterbescherming | IP54 |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 119 x 40 x 32 mm |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu soort / type | AAA-cell |
| Aantal accu's | 2 |



