Milwaukee M12 Fpd2-602X
Extreem compact ontwerp met een lengte van slechts 152 mm voor makkelijke toegang in krappe ruimtes
45 Nm koppel - superieure verhouding tussen vermogen en formaat
13 mm metalen snelspanboorhouder voor snel en gemakkelijk verwisselen van toebehoren
Mechanische koppeling met 13 standen, waarvan één instelling voor boren en één instelling voor hamerslagen
Ingebouwde brandstofmeter op de accu, riemclip en LED verlichting
Het DNA van ons FUEL™ platform herdefinieert het evenwicht van snoerloze technologieën. MILWAUKEE®'s POWERSTATE™ koolborstelloze motor, REDLITHIUM™ accu technologie en REDLINK PLUS™ hardware en software intelligentie zorgen voor een uitstekend vermogen, een lange werkduur en duurzaamheid
Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M12™ accu's
Número de artículo
Milwaukee M12 Fpd2-602X
Kruis.nl code: 605430
Milwaukee code: 4933479870
Kruis.nl code: 605430
Milwaukee code: 4933479870
Bestellen
€ 333.17
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1550 tpm |
| Koppel (hoog) | 45 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 35 mm |
| Max. aantal slagen | 22500 per minuut |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 6,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
| Accu indicatie | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Boormachine, oplader, 2 x accu M12 6,0Ah en koffer


