Milwaukee M18 Blpd2-0X
Nieuwe koolborstelloze motor levert 40% meer koppel dan het voorgaande model - max. koppel 82 Nm. Slechts 180 mm in lengte. Geavanceerde boorkop voor zwaar gebruik - 13 mm metalen snelspanboorhouder voor het snel verwisselen van schroefbits. REDLINKT overbelastingsbeveiligingselektronica in zowel machine als accu voor onovertroffen duurzaamheid. REDLITHIUM-IONT accu biedt een superieure accuconstructie, elektronica en niet vervagende prestaties voor een langere werkduur en meer werk per acculevensduur. Geoptimaliseerde snelheid voor sneller boren en bevestigen (0 - 550/0 - 1800 omw/min). Ingebouwde brandstofmeter en LED-verlichting. Volledig metalen riemclip voor het snel en gemakkelijk ophangen van uw gereedschap. Flexibel accusysteem: werkt met alle Milwaukee® M18T accu's.
Número de artículo
Milwaukee M18 Blpd2-0X
Kruis.nl code: 303647
Milwaukee code: 4933464516
Kruis.nl code: 303647
Milwaukee code: 4933464516
Bestellen
€ 238.25
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Gastos de entrega
Si su pedido total supera los 242.00 €, el envío será gratuito. Por debajo de este importe, cargaremos los gastos de envío por importe de 14.46 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1800 tpm |
| Koppel (hoog) | 82 Nm |
| Boren in steen | 16 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 76 mm |
| Max. aantal slagen | 28800 per minuut |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Koffer | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Boormachine en koffer



