Milwaukee M18 Fhsagvo125x
Dual Action Trigger vereist dat de gebruiker altijd beide handen op de haakse slijper houdt en schakelt de haakse slijper automatisch uit wanneer één hand wordt weggenomen
RAPIDSTOP™ voor de snelste schijfrem in minder dan 1 seconde en daarmee de beste bescherming van de gebruiker
AUTOSTOP™ schakelt het apparaat uit om de gebruiker te beschermen bij een vastloper of bij onnatuurlijke bewegingen
Prestatie vergelijkbaar met een gesnoerde 1200 W haakse slijper
Maximale controle voor elke toepassing met 4-standen drukknop - ideaal voor het werken met roestvrij staal en aluminium & voor roest- en verfverwijdering
Laagste vibratie in zijn klasse - 3,27m/s² voor vlakslijpen
ONE-KEY™ tool tracking & security biedt een gratis cloud-gebaseerd tracking netwerk en inventarisbeheerplatform voor uw gereedschap. ONE-KEY™ beschikt ook over een vergrendelingsfunctie op afstand
Multi-positie & niet-verwijderbare zijhandgreep - hiermee kan de gebruiker de handgreep kantelen en draaien in 15 verschillende posities voor ideale bediening en eenvoudig opbergen
Niet verwijderbare beschermkap - de beschermkap kan zonder gereedschap worden afgesteld en geïnstalleerd
Geïntegreerd FIXTEC™ systeem voor het zonder gereedschap verwisselen van wielen
Niet-vergrendelbare veiligheidspeddelschakelaar op de hoofdhandgreep en niet vergrendelbare trekker op de zijhandgreep
Verwijderbaar stofscherm om het binnendringen van vuil te voorkomen, waardoor de motor langer meegaat
Het DNA van ons FUEL™ platform herdefinieert het evenwicht van snoerloze technologieën. MILWAUKEE®'s POWERSTATE™ koolborstelloze motor, REDLITHIUM™ accu technologie en REDLINK PLUS™ hardware en software intelligentie zorgen voor een uitstekend vermogen, een lange werkduur en duurzaamheid
Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
Número de artículo
Milwaukee M18 Fhsagvo125x
Kruis.nl code: 215949
Milwaukee code: 4933493552
Kruis.nl code: 215949
Milwaukee code: 4933493552
Bestellen
€ 453.51
Precio con el IVA incluido
Precio con el IVA incluido
Bajo pedido
Este artículo está agotado. El plazo de entrega suele ser de una semana. Le informaremos si resulta ser diferente.
Enviado gratis
El envío es gratuito. No hay gastos de envío. Basado en la entrega en España.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 8500 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Toerentalregeling | Ja |
| Snelspanmoer | Nee |
| Maximale breedte | 125 mm |
| Maximale zaagdiepte | 33 mm |
| Zaagdiepte | 33 mm |
| Schijfrem | Ja |
| Dodemansschakelaar | Ja |
| Softstart | Ja |
| KickBack stop | Ja |
Bijzonderheden
leveringsomvang: accu haakse slijper 125mm, hd box





